دومین سوگواره عاشورایی در آیینه فرهنگ و هنر در دانشگاه برگزار شد

دومین سوگواره عاشورایی در آیینه فرهنگ و هنر در دانشگاه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آیین اختتامیه دومین سوگواره عاشورایی در آیینه  فرهنگ و هنر با سخنرانی بسیجی مدافع حرم مهدی اولاد زاد" در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به کار خود پایان داد.
گفتنی است؛ این مراسم عصر دوشنبه در سالن اجتماعات شهدای گمنام دانشگاه و با حضور جمعی از دانشجویان، برگزیدگان سوگواره عاشورایی و همچنین اهالی فرهنگ و هنر اسلامی برگزار شد.
شایان ذکر است این سوگواره با هدف معرفی هنر عاشورایی و تقویت استعداد هنری دانشجویان در دومین سال پیاپی  به همت کانون قرآن و عترت دانشجویان آغاز بکار نموده است و دانشجویان هنرمند این دانشگاه در  رشته های متنوعی همچون خوشنویسی، نقاشی،شعر، دلنوشته، طراحی وبلاگ، نماهنگ ، طراحی پوستر، عکس، مقاله نویسی و ... با ارسال قریب به یکصد اثر با هم به رقابت پرداختند و در پایان  به نفرات برتر هر رشته هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.
از برنامه های جانبی این مراسم می توان به ارائه گزارش دبیر سوگواره خانم مهسا کریمی، ارائه نماهنگ کلیه  آثار ، تواشیح و مدیحه سرائی گروه طه، و سخنرانی بسیجی مدافع حرم "آقای مهدی اولاد زاد" از کارکنان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری اشاره نمود.   1396/9/28 13:29

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )